• "Mój jesienny przyjaciel" - rozstrzygnięcie konkursu

• 26.10.2016 11:37
      • 26 października odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III.
      • Łącznie na konkurs zgłoszono 58 prac. Komisja nie miała łatwego zadania, żeby spośród tak przepięknych prac wybrać kilka tych najładniejszych. Doceniono wkład pracy, estetykę, zaangażowanie i to czasami nie samych dzieci laugh, ale również rodziców, za co również należą im się podziękowania i wielkie brawa za pomysłowość, która przerosła oczekiwania orgaznizatorów konkursu.

Wśród tych przepięknych prac, komisji najbardziej spodobały się prace następujących uczniów, którzy zajęli kolejne miejsca:

Kategoria - przedszkole

I - Igor Migowski i Kacper Lewna

II - Malwina Trybowska

III - Jakub Migowski

wyróżnienia: Serain Borowski, Weronika Cybula, Jan i Stanisław Labuda

Kategoria - klasy I-III

I - Dominik Borowski

II - Zuzanna Lica

III -  Amelia Mielewczyk

wyróżnienia: Felicja Lis, Natalia Syldatk, Oliwia Tusk, Agnieszka Roszkowska

Wszystkim nagrodzonym oraz uczestnikom konkursu serdeczne gratulujemy!!! I zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Sponsorami nagród jest: SKO, Samorząd Szkolny oraz Rada Rodziców - dziękujemy za wsparcie finansowe laugh