• Zajęcia dodatkowe z j. polskiego

• 26.10.2016 10:26
      • 18 października 2016 roku odbyły się nietypowe zajęcia dodatkowe. W każdy wtorek uczniowie klasy szóstej na kole polonistycznym rozwijają swoje zainteresowania i umiejętności poprzez wykorzystanie kart edukacyjnych, dyktand graficznych oraz ciekawych stron internetowych związanych z językiem polskim.
      • W tym dniu również mieliśmy poprzez ciekawe zabawy językowe, kalambury lub gry planszowe świetnie się bawić i rozwijać, ale przyszedł nam do głowy interesujący pomysł na zabawę na świeżym powietrzu.
        Uczniowie postanowili w te jesienne dni dodać kolorów naszemu otoczeniu. Wykorzystali kredę i wykonali na boisku asfaltowym do koszykówki okładki do ostatnio czytanej lektury oraz do książki, którą będą omawiać już niedługo. Do tych obrazków dołączył rysunek komputera, który w dzisiejszym świecie scala wszystko wokół nas: naukę, zabawę, pracę. Dzieła wzbudziły zainteresowanie uczniów i osób znajdujących się na placu zabaw. Aby nie zniknęły, utrwalone zostały na zdjęciach.