• Wycieczka do banku PKO BP w Sierakowicach

• 28.10.2016 10:47
      • 30 IX 2016 roku uczniowie klasy II i III  naszej szkoły udali się na wycieczkę do Sierakowic. Celem wyjazdu była wizyta w oddziale PKO BP w Sierakowicach.

• Pani dyrektor placówki p. Halina Mielewczyk opowiedziała uczniom o zasadach funkcjonowania banku oraz o czynnościach wykonywanych przez poszczególnych pracowników, a także oprowadziła  gości po bankowych pomieszczeniach. Dzieci z ciekawością słuchały i zaglądały w każdy kąt. Z wielką radością zwiedziły również gabinet p. dyrektor i zasiadły w dyrektorskim fotelu. Bardzo ciekawym punktem spotkania był konkurs wiedzy o polskim złotym, który przeprowadziła p. dyrektor. Dzieci bardzo chętnie odpowiadały na pytania. Za poprawne odpowiedzi zostały nagrodzone upominkami z logo banku PKO BP. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało gazetkę Brawo Bank, słodycze, odblaski, a także  baloniki. Przed opuszczeniem banku wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia z p. dyrektor  i opiekunami wycieczki. To było bardzo miłe spotkanie.