• Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

• 20.10.2016 10:43
      • Gala Oscarowo – jabłkowa – pod takim hasłem w Zespole Szkół w Tuchlinie odbyła się Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Cała uroczystość została przygotowana przez klasę III gimnazjum z pomocą opiekunów Samorządu Uczniowskiego.
      •

W tym roku uczniowie postanowili podziękować nauczycielom w dość nietypowy sposób – przyznając im Oscary w różnych kategoriach m.in.: kategoria baw się z nami laleczkami,; Skup, sprzedaż, Allegro.pl;  Znawca tabliczki mnożenia czy też Znawca Śrubki, wkrętki i pokrętki.

Każdy nauczyciel otrzymał dyplom oraz rumiane jabłuszko. Podziękowano również emerytowanym nauczycielom, którzy jak co roku przybyli do szkoły na zaproszenie uczniów.

Podczas Akademii przedstawiono również „ Przepis na ucznia”. Nie wystarczy samo chodzenie do szkoły, potrzebna jest jeszcze parę innych składników:  nieco odwagi, spora dawka nieśmiałości, dodać wyobraźnię i wrażliwość, poczucie humoru ale także spryt, pomysłowość, umiejętność ściągania oraz dobry słuch i wzrok.

Po głośnym Sto lat!!! odśpiewanym przez wszystkich uczniów głos zabrał Dyrektor Zespołu Szkół, który podziękował nauczycielom za trud wkładany w nauczanie i wychowanie kolejnych pokoleń uczniów oraz za budowanie przyjaznej i miłej atmosfery  w szkole.  Po uroczystości nauczyciele udali się na poczęstunek przygotowany przez uczniów.