• Książka jest życiem naszych czasów

• 02.01.2017 17:16
        • Grupa 5-latków wraz z wychowawcą p. Sylwią Głodowską pragnie bardzo serdecznie podziękować  Pani Darii Labuda za głośne czytanie książek, których treści przeniosły nas w cudowny świat bajek.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

• „Poznaj Niemcy tworząc grę planszową”

• 20.12.2016 17:18
        • Nasze uczennice klasy III gimnazjum Zespołu Szkół w Tuchlinie Patrycja Król, Patrycja Lis, Dominika Myszkowska, Anna Myszkowska i Patrycja Syldatk wzięły udział w konkursie języka niemieckiego „Poznaj Niemcy tworząc grę planszową”.  Z siedemdziesięciu zespołów tylko 10 zakwalifikowało się do finału, między innymi zespół Patrycji Król i Patrycji Lis znalazł się w grupie finalistów!

• „Z językiem łatwiej w przyszłość”

• 06.12.2016 12:08
        • 26 października 2016 r. w Zespole Szkół w Tuchlinie odbył się IV Gminny Konkurs z Języka angielskiego dla uczniów klas II- III Szkoły Podstawowej znajdujących się na terenie Gminy Sierakowice.
        • III Regionalny Kònkurs dlô Czëtińców „Méster Bëlnégò Czëtaniô”

• 05.12.2016 13:33
        • Dnia 26 listopada 2016 roku w Bibliotece Publicznej im. Aleksandra Labudy w Bolszewie odbył się III Regionalny Kònkurs dlô Czëtińców „Méster Bëlnégò Czëtaniô” w kategorii klas gimnazjalnych powiat kartuski reprezentowała nasza uczennica klasy I gimnazjum Marta Krefta, która zarówno na etapie szkolnym, gminnym jak i powiatowym zajęła I miejsce. Ostatecznie rywalizując z 18 gimnazjalistami w kategorii klas I-III gimnazjum zdobyła III miejsce. Gratulacje dla Marty!!!
          Anita Witos