• Wycieczka klas I -III do Gdyni

• 14.05.2017 14:07
      • 11 maja 2017r. uczniowie klas I - III pojechali na wycieczkę do Gdyni.
      • 11 maja 2017r. uczniowie klas I - III pojechali na wycieczkę do Gdyni. Pierwszym punktem wycieczki było obejrzenie w Multikinie filmu pt: Rico prawie bocian - wzruszającej historii małego wróbelka, który po stracie rodziców został przygarnięty przez rodzinę bocianów. Po seansie filmowym dzieci udały się spacerkiem po Skwerze Kościuszki w kierunku Muzeum Morskiego znanego wszystkim pod nazwą Oceanarium. Tam mogły obejrzeć  niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów pochodzących z różnych rejonów świata np. z Afryki czy Ameryki Północnej. Najbardziej zachwyciła rafa koralowa i jej mieszkańcy. Następnie uczniowie przeszli do sali kinowej, gdzie obejrzeli krótki film o życiu w Morzu Bałtyckim. Ostatnim punktem pobytu w Oceanarium były warsztaty młodych odkrywców podczas, których nasi uczniowie mogli pod mikroskopem oglądać muszle bałtyckie oraz rozwielitkę. Zajęcia wszystkim bardzo się podobały. Pożegnaliśmy Gdynię i ruszyliśmy w drogę powrotną do Tuchlina. To był wspaniały wyjazd.